کانال تلگراممون راه‌اندازی شد 😍 میبینمت ...
سبد خرید

دوره طراحی وب سایت حرفه ای | اموزش صفر تا صـ💯ـد و رایگان!

در حال برگزاری
دوره آموزش طراحی سایت شخصی + سئو

دوره طراحی وب سایت یکی از مهم‌ترین دوره‌های آموزشی در زمینه فنی و فناوری است که برای تمامی افراد علاقمند به طراحی وب سایت و یا کسانی که می‌خواهند به عنوان طراح وب سایت حرفه‌ای در صنعت حضور پیدا کنند، الزامی می‌باشد. این دوره شامل آموزش مفاهیم کلی وب سایت، طراحی رابط کاربری، گرافیک و بصری، طراحی و همچنین نحوه پیاده‌سازی وب سایت است.

در دوره طراحی وب سایت، نحوه کار با ابزارهای مختلف طراحی وب، ایجاد منوهای ناوبری، قالب بندی محتوا، پیاده‌سازی تصاویر و محتوا و سایر اصول طراحی وب سایت را کمک می‌کند به یاد بیاورید. همچنین، در این دوره با مباحثی مانند بهینه‌سازی وب سایت، بهبود سئو، مدیریت محتوا و روش‌های مدیریت سایت آشنا می‌شوید. همچنین، این دوره شامل آموزش مهارت‌های کلاسیکی مانند HTML، CSS، Jquery و JavaScript است.

بنابراین، دوره طراحی وب سایت برای هرکسی که در زمینه طراحی وب سایت مشغول به کار است یا قصد دارد در این صنعت مشغول به کار شود، ضروری است. با پیشرفت جهان دیجیتال و مهمتر از همه، رشد سریع ترین و بزرگترین رسانه (وب سایت) در جهان، آشنایی با اصول و بکاربردی‌های تعاملی طراحی وب سایت همیشه گزینه‌ی درخواست بالایی برای دانش‌آموزان، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت‌هاست.